czwartek, 2 sierpnia 2012

mój pierwszy raz z BingoSpa .


Przuszedł wreszcie czas na recenzję pierwszego z kosmetyków otrzymanych do testów od firmy BingoSpa . Dziś powiem wam kilka słów o jedwabiu do ciała .

Co pisze o nim producent ?

"Lekki, szybko wchłaniający się jedwab do ciała BingoSpa, dzięki wyjątkowym właściwościom protein jedwabiu, poprawia kondycję skóry, zapewnia jej piękny i atrakcyjny wygląd oraz na długo pozostawia ją subtelnie pachnącą.
(...)
Jedwab do ciała BingoSpa doskonale się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Pozostawia skórę jedwabiście gładką, odprężoną i przyjemnie pachnącą, zwiększa uczucie pewności siebie i świadomości swojego ciała. "A jakie plusy tego produktu ja zauważyłam ?

* Jedwab ma przyjemny , świeży zapach . To duża zaleta , ponieważ nie przepadam za silnie perfumowanymi balsamami do ciała . Zazwyczaj nakładam takie specyfiki wieczorem , a mocne zapachy przeszkadzają mi w zasypianiu . W tym wypadku zdecydowanie nie było z tym problemu .
* Produkt ma dosyć rzadką konsystencję dzięki czemu wystarczy niewielka ilość by pokryć nim całą skórę . Wydajność na plus .
* Świetnie koi skórę po oparzeniach słonecznych i delikatnie ją chłodzi .
* Jedwab dobrze nawilżał skórę , nie pozostawiał po sobie tłustego filmu , nie kleił się .
* Za cenę 12 zł dostajemy 300 ml produktu - przyjemnie , prawda ?

Znalazłam w nim też niestety kilka wad :

* Przede wszystkim bardzo nieporęczne zamknięcie . Śliskimi rękami ciężko dobrze dokręcić zakrętkę , jest to dosyć nieporęczne wyjście . Pompka byłaby rozwiązaniem idealnym (biorąc pod uwagę fakt , jak rzadką konsystencję ma jedwab) .
* Moim zdaniem jedwab niezbyt dobrze się wchłaniał . Nie pozostawiał tłustego filmu , ale mimo wszystko uważam , że obietnice producenta nie do końca się w moim przypadku spełniły .

Ile punktów bym mu dała ? 4/5 
Punkt odejmuję głównie za nieporęczne opakowanie .
Jeżeli chodzi o wchłanianie to myślę , że to sprawa indywidualna . :)


Produkt ten możecie znaleźć tutaj - w sklepie internetowym BingoSpa .
Nie do końca wiem jak to jest z dostępnością w drogeriach stacjonarnych .
Ja wypatrzyłam produkty BS w kilku mniejszych drogieriach i w Auchan .

Czy polecam ? Myślę , że tak .
Wśród trzech produktów otrzymanych od BingoSpa , jedwab zajął on u mnie 2 miejsce :)
I przyznam szczerze ... zrobił mi ochotę na więcej produktów od BS :)Fakt , że otrzymałam ten produkt od firmy BingoSpa , nie wpłynął w żaden sposób na moją opinię o nim .
Recenzja pozostaje rzetelna i w 100% obiektywna .

3 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...