niedziela, 15 stycznia 2012

najlepsi pożeracze czasu czyli tag serialowy .ZASADY:

1. Opublikuj u siebie na blogu logo taga.
2. Napisz, kto Cię otagował.
3. Otaguj 5 innych bloggerek.
4. Wymień i opisz kilka swoich ulubionych seriali.

Tag od Zoili z Czasami Kosmetycznie


Bardzo chętnie przyłączyłam się do tej zabawy , bo faktycznie seriale pożerają mój wolny czas (smutna prawda) . Chciałam podzielić się z wami moimi czterema odkryciami ostatnich miesięcy . Więc zaczynamy :


New Girl


"Poznajmy Jessicę Day (Zooey Deschanel), dwudziestokilkuletnią atrakcyjną kobietę, która stara się pozbierać po zerwaniu z chłopakiem. W końcu udaje jej się znaleźć dla siebie nowe lokum, które zamieszkuje trzech przystojnych i wolnych facetów: barman Nick, profesjonalny i współczesny Casanova - Schmidt oraz były sportowiec, obecnie trener 'Coach'. Dopełnieniem paczki jest najlepsza przyjaciółka Jess - Cece. Wspólnie starają się pomóc Jessice w odnalezieniu prawdziwej miłości i sensu życia."
z filmweb.pl


2 Broke Girls


Amerykański sitcom opowiadający o dwóch kelnerkach - Caroline i Max . Caroline jest córką upadłego biznesmana , który zbankrutował i trafił do więzienia , Max pochodzi z ubogiej rodziny , kelneruje , a popołudniami niańczy nowojorską divę i jej dzieci - Brada i Angelinę . Caroline i Max zaprzyjaźniają się i planują otworzyć sklep z babeczkami , jednak na rozkręcenie interesu potrzebują 250 tysięcy dolarów . Po każdym odcinku następuje podsumowanie ile pieniędzy udało im się już zebrać .Dexter


"Dexter jest seryjnym mordercą. W dzieciństwie został przygarnięty przez policjanta, Harry'ego, który nauczył go zaspokajać swoje chore pragnienia, będące wynikiem traumatycznych przeżyć. Dexter, posługując się "kodeksem" przybranego ojca, zabija ludzi, którzy sobie (w jego mniemaniu) na to zasłużyli, a jednocześnie swojemu "głodowi" zabijania mówi stanowcze nie! Od czasu śmierci Harry'ego nie ma nikogo, kto znałby mroczną prawdę o Dexterze. Nie wie o tym nawet jego przybrana siostra Deb, pracująca w tym samym oddziale policji Miami. Pewnego dnia w sielankowe życie bohatera wkrada się ktoś, kto wyrywa Dextera z rutyny - morderca z ciężarówki-chłodni. Okalecza swe ofiary w niezwykle oryginalny i wyjątkowy sposób, co imponuje Dexterowi. Okazuje się, że obaj panowie mają ze sobą więcej wspólnego, niż się wydaje..."
z filmweb.pl
Jak poznałem waszą matkę


"How I Met Your Mother" to telewizyjny serial komediowy, opowiadający o (nie)szczęśliwych próbach "zdobycia" odpowiedniej narzeczonej przez Ted'a (Josh Radnor'a), głównego bohatera. Poznajemy go w momencie, kiedy jego najlepszy przyjaciel Marshall, student prawa (Jason Segal) postanawia oświadczyć się swojej narzeczonej, przedszkolance Lily (Alyson Hannigan). Od tego momentu Ted nie przestaje myśleć o tym, że w końcu musi się ustatkować, musi znaleźć odpowiednią kobietę, swoją prawdziwą miłość... W poszukiwaniach tych nieustannie pomaga mu Barney (Neil Patrick Harris), bezczelny człowiek mający obsesję na punkcie garniturów, który w każdej sytuacji widzi okoliczność sprzyjającą "wyrwaniu" jakiejś panny. W momencie kiedy Ted poznaje Robin (Cobie Smulders) sprawa się komplikuje. Nie ma on wątpliwości, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia, jednakże, jak się później okazuje, los chce zupełnie inaczej..."
z filmweb.plA poza czterema wymienionymi oczywiscie śledzę też niestrudzenie inne seriale m.in. True Blood , The Vampire Diaries , Gossip Girl , Skins (ale tylko brytyjska wersja) , Pretty Little Liars , Dr House .. W planach mam Kości , Gotowe na wszystko , Seks w wielkim mieście i The secret circle . Ale to moze po maturze ;P

A taguję każdego , kto to przeczyta ;)

2 komentarze:

  1. Przyznam, że nie miałam żadnego z nich okazji oglądać;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. wiec musisz KONIECZNIE nadrobić te zaległości ;)

      Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...